معاون استاندار فارس: صنایع و تعاونی‌های‌ کوچک خانگی در استان فارس راه‌اندازی شود‌

تاریخ انتشار : جمعه ۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
معاون ‌استاندار فارس با تأکید بر راه‌اندازی صنایع و تعاونی‌های کوچک خانگی در استان فارس گفت: راه‌اندازی این صنایع و تعاونی‌های کوچک می‌توان بیکاری را کاهش دهد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از جهرم، هادی پژوهش جهرمی بعدازظهر امروز در مراسم تقدیر از کارمندان جهرم‌ با اشاره به خشک‌سالی در استان فارس، اظهار داشت: توقف کشاورزی راه‌حل مبارزه با خشک‌سالی نیست بلکه باید برای آن پیشنهاد جایگزین ارائه شود.

پژوهش با تأکید بر راه‌اندازی صنایع و تعاونی کوچک خانگی در استان فارس گفت: راه‌اندازی این صنایع و تعاونی‌های کوچک می‌توان بیکاری را کاهش دهد.

محمدرضا رضایی، نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با تبریک هفته دولت گفت: مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی است و هر دستگاهی که بخواهد به موفقیت برسد باید به این ظرفیت توجه کند.

وی با بیان اینکه باید در ادارات فضایی ایجاد شود که کارمندان با رغبت مسئولیت خود را انجام دهند، تصریح کرد: عدم مدیریت صحیح همان تحریم داخلی است.

رضایی ‌خاطرنشان کرد: بسیاری از بنگاه‌ها از پرداخت مالیات فرار می‌کنند در صورتی که باید بخش مهمی از درآمد کشور به سمت دریافت مالیات هدایت شود.

انتهای پیام/ آ

 
کد مطلب: 10341
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی