گزارش «حافظ نیوز» از عدم برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر لامرد؛

رئیس شورای شهر لامرد در جلسه انتخابات هیئت رئیسه حاضر نشد/ حضور خبرنگاران در شورای شهر چهارم برای نخستین‌بار

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
با حاضر نشدن رئیس و دو تن از هفت عضو دیگر شورای اسلامی شهر لامرد در انتخابات هیئت رئیسه جدید،این انتخابات برگزار نشد.
 
شورای شهر
 به گزارش "حافظ نیوز"، با حاضر نشدن رئیس و دو تن از هفت عضو دیگر شورای اسلامی شهر لامرد در انتخابات هیئت رئیسه جدید، این انتخابات برگزار نشد.

چهارشنبه شب فرماندار لامرد راس ساعت 10 شب به منظور برگزاری انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر لامرد وارد ساختمان سرخ این شورا شد.

این نخستین حضور عبدالرضا منصوری در جلسه انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر لامرد در آغاز سال سوم فعالیت این شورا بود و جالب تر از آن نیز این بود که خبرنگاران شهر لامرد برای نخستین بار در یک جلسه شورای اسلامی شهر لامرد در دوره چهارم حاضر می‌شدند.

در حالی که ساعت سالن جلسات شورای اسلامی شهر لامرد 22:20 را نشان می دهد، هادی قائدی نایب رئیس شورای اسلامی شهر لامرد طی تماس تلفنی با محمد دهقان رئیس این شورا اعلام می کند که فرماندار در جلسه حاضر شده است و بقیه اعضای شورای شهر لامرد نیز منتظر حضور شما هستنذ که دهقان به نایب رئیس شورای اسلامی شهر لامرد اعلام می کند که در این جلسه حاضر نمی‌شود.

پس از آن فرماندار لامرد نامه ارسالی از سوی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری فارس را برای چهار عضو شورای اسلامی شهر حاضر در جلسه قرائت می‌کند که در این نامه تاکید شده است باید تا پیش از 12 شهریور ماه جاری انتخابات هیئت رئیسه جدید شوراهای اسلامی شهرها و روستاها برگزار شود.

عبدالرضا منصوری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه احترام گذاشتن به جمع حاضر در جلسه امشب شورای شهر مهم است، گفت:باید اعضای شورای اسلامی شهر لامرد با هم دیگر تعامل داشته باشند.

برابر اطلاعات به دست آمده توسط خبرنگار ما شواهد نشان از رای نیاوردن محمد دهقان رئیس فعلی شورای اسلامی شهر لامرد در انتخابات هیئت رئیسه جدید این شورا می دهد و احتمال اینکه ریاست شورای اسلامی شهر لامرد به دست طیف اصولگرایان حاضر در شورای اسلامی شهر لامرد بیافتد بسیار زیاد است.

از غایبن دیگر این جلسه شواری اسلامی شهر لامرد ابوالحسن کشاورز و محمد جمالی نیز که خود رئیس شورای اسلامی شهرستان لامرد است، هستند.

پیگیری های خبرنگار "حافظ نیوز" در خصوص عدم حضور رئیس شورای اسلامی شهر لامرد در جلسه انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای شهر لامرد همچنان ادامه دارد.

همچنین چندی پیش نیز سید مهدی احمدی زاده در جمع اصحاب رسانه لامرد به مناسبت روز خبرنگار و در پاسخ به سؤال یک سرپرست هفته‌نامه ویژه لامرد و مهر که چرا حق توزیع هفته‌نامه خود را در شهرداری لامرد ندارند و همچنین چند خبرنگار دیگر که در سخنان خود اعلام کردند ارتباط خبرنگاران با شهرداری و شورای اسلامی شهر لامرد خوب نیست، گفته بود: حال شورای اسلامی شهر لامرد خوب نیست اما هر چه هست شورای اسلامی شهر لامرد چکیده‌ای از افکار مردم است.

وی خاطرنشان کرد: این دوستان در زمان تبلیغات انتخاباتی قول‌هایی را دادند و یکی از موارد این بود که در محلات شهر حضور پیدا کنند و کارهایشان را به اطلاع مردم برسانند اما قطع ارتباط با مردم به‌هرحال به‌ضرر آنان خواهد بود.
کد مطلب: 10531
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی