اصولگرایان؛

در گردهمایی یاران انقلاب چه گذشت؟/ کاندید 96 اصولگرایان چه کسی خواهد بود؟

تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
گزینه‌ها ‌یی که اصولگرایان برای انتخابات ریاست‌جمهوری مدنظر دارند را بشناسید
 
به گزارش "حافظ نیوز"،در حاشیه ششمین گردهمایی جبهه یاران انقلاب اسلامی فرم نظرسنجی میان حاضران توزیع و از آنان خواسته شده بود نسبت به میزان رای آوری ۱۱ گزینه مدنظر اصولگرایان اعلام نظر کنند
ششمین گردهمایی جبهه یاران انقلاب اسلامی عصر امروز در مجتمع فرهنگی سرچشمه با حضور مسعود زریبافان؛ دبیر کل، امیررضا واعظ آشتیانی؛ سخنگو، محمدعلی رامین، مهدی هاشمی و حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی برگزار شد.
در حاشیه مراسم فرم نظر سنجی انتخاباتی به حضار ارائه شد که سوالاتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری در آن تعبیه شده بود.
گفتنی است در این نظر سنجی برای سنجش میزان مناسب بودن و رای آوری گزینه مد نظر اصولگرایان به ۱۱ مورد اشاره شده بود که به ترتیب اولویت اسامی ضرغامی، قالیباف، جلیلی، باهنر رستم قاسمی بذرپاش علی لاریجانی الیاس نادران نیکزاد و حاجی بابایی مورد سوال قرار گرفته بود.
با وجود اینکه مدت زمان زیادی تا انتخابات ۹۶ باقی نمانده است اما اصولگرایان همچنان سرگرم ساماندهی سازو کاری برای ورود به صحنه انتخابات هستند و بر سر مدل ائتلاف اردوگاه اصولگرایی به نتیجه نرسیدند که در این راستا یزدان پناه عضو هیات اجرایی یاران ولایت در این گردهمایی گفت: ریش سفیدان اصولگرا باید بپذیرند که ارتباطشان با بدنه جامعه قطع است. ۱۵۰ روز به انتخابات مانده اما هنورعلامت مثبتی از این سیستم بیرون نمی‌‌اید که چه باید کرد.
نکته قابل توجه دیگر این است که با وجود اینکه اعضای این جبهه خود را وامدار ائتلاف آباد گران می‌دانند که در انتخابات سال ۸۴ و مجلس هفتم موجب پیروزی اصولگرایان شد، اما خود را از شخص احمدی‌نژاد جدا می‌کنند و می‌گویند مستقل از جریان او هستند.
انتهای خبر/111
کد مطلب: 16062
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی