اصولگرایان؛

وحدت اصولگرایان به نتیجه خواهد رسید/منتظر اخبار وحدت باشید

تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
اخبار وحدت اصولگرایان در روزهای آینده منتشر خواهد شد
 
به گزارش "حافظ نیوز"،عضو جامعه اسلامی مهندسین گفت: جریان اصولگرایی در تهران و سایر استان ها تلاش میکند، به هر نامزد واحدی که رسیدند، اصولگرایان همگی از آن حمایت کنند که خبر آن هم در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
محمد ناظمی ادرکانی عصر امروز در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین، با اشاره به اینکه در صف بندی های انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دو جریان سیاسی «اصولگرا»و «اصلاح طلب و اعتدالیون» نقش مهمی دارند، اظهار داشت: جریان اصولگرا تلاش می کند، از تکثر کاندیداها کاسته شود و این تکثری که وجود دارد به وحدت بی انجامند.
وی افزود: ساز و کارهایی در این باره مد نظر است تا به واسطه آن وحدت محقق شود. کار می شود که این موضوع محقق شود و این تدابیر در امتداد جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس در سال ۹۴ خواهد بود که امید است این تجربه به صورت کامل تر در ارتباط با ریاست جمهوری شکل گیرد.
این فعال سیاسی اصولگرا گفت: جریان اصولگرایی در تهران و سایر استان ها تلاش میکند تا جریان های سیاسی اثرگذار در انتخابات دور هم جمع شوند و به هر نامزد واحدی که رسیدند، اصولگرایان همگی از آن حمایت کنند که خبر آن هم در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
انتهای خبر/111
کد مطلب: 16084
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی