ترکبه؛

۴ نظامی ترکیه در شمال سوریه کشته و زخمی شدند

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
چهار نظامی ترکیه که در چارچوب عملیات موسوم به «سپر فرات» به شمال سوریه وارد شده اند بر اثر اصابت خمپاره کشته و زخمی شدند.
 
به گزارش "حافظ نیوز"،به نقل از آناتولی، چهار نظامی ترکیه که در چارچوب عملیات موسوم به «سپر فرات» به شمال سوریه وارد شده اند بر اثر اصابت خمپاره کشته و زخمی شدند.
بر اساس این گزارش، یک نظامی ترکیه بر اثر اصابت خمپاره در شمال سوریه کشته و سه نظامی دیگر نیز زخمی شدند. ارتش ترکیه روز چهارشنبه اعلام کرد که زخمی های این حادثه به منظور درمان به بیمارستان منتقل شده اند.
در همین حال ارتش ترکیه اعلام کرد که در پی حملات هوایی جنگنده های این کشور در شمال سوریه ۱۴ نفر از عناصر گروه تروریستی داعش کشته شده اند.
لازم به ذکر است که نظامیان ارتش ترکیه از ماه آگوست سال جاری میلادی در قالب عملیات موسوم به «سپر فرات» بدون اخذ مجوز از دولت مشروع سوریه به خاک این کشور وارد شده اند.
این در حالی است که دمشق مداخله نظامی ترکیه در خاک سوریه را محکوم کرده و این اقدام را نقض آشکار حاکمیت ملی این کشور عنوان کرده است.
رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه پیش از این اعلام کرده بود که عملیات موسوم به «سپر فرات» تا تحقق اهداف خود ادامه می یابد.
انتهای خبر/111
کد مطلب: 16207
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی