سینماها در پاییز امسال چقدر مشتری داشتند؟

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
آمار فروش سینماهای سراسر کشور در پاییز ۹۵ منتشر شد.
 
به گزارش "حافظ نیوز"، طبق آمار و اطلاعات سینماهای کشور از ۳ ماه فصل پاییز، سینمای ایران در مهر ماه ۹۵ فروش کمتری نسبت به ماه قبل داشت. پایان تعطیلات تابستانی و آغاز سال تحصیلی و نیز شروع ماه محرم و تعطیلات سینما در ایام تاسوعا و عاشورا در کاهش میزان فروش بی تأثیر نبوده است. در این ماه فروش سینمای ایران به ۸/۸ میلیارد تومان رسید اما میزان فروش نسبت به ماه مشابه خود در سه سال گذشته وضعیت مناسبی را نشان می‌دهد. سینماهای ایران در مهر ۱۳۹۵ در حالی فروش خود را به رقم 89/8 میلیارد تومان رساندند که این میزان فروش، نسبت به ماه مشابه خود در سال ۹۴ رشدی۵۲ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین آمار فروش در آبان ۹۵ بیانگر فروش بیشتری نسبت به ماه مهر ۹۵ است. در این ماه فروش سینمای ایران به ۱۰ میلیارد تومان رسید. میزان فروش نسبت به ماه مشابه خود در سه سال گذشته وضعیت مناسبی را نشان می‌دهد. سینماهای ایران در آبان ۱۳۹۵ در حالی فروش خود را به رقم 6/10 میلیارد تومان رساندند که این میزان فروش رشدی ۹۵ درصدی نسبت به ماه مشابه خود در سال گذشته را نشان می‌دهد.
طبق آمار به‌دست آمده از آذر ماه ۱۳۹۵، سینماهای کشور در این ماه رشد بیشتری نسبت به ماه قبل خود داشتند. در آذرماه فروش سینمای ایران به بیش از ۱۲ میلیارد تومان رسید و میزان فروش نسبت به ماه مشابه خود در سه سال گذشته وضعیت مناسبی را نشان می‌دهد. این در حالی است که رقم فروش در این ماه به 9/12 میلیارد تومان رسید. این میزان فروش بیانگر رشدی ۱۲۴ درصدی نسبت به ماه مشابه خود در سال گذشته است.
نتهای خبر/111
 
کد مطلب: 16260
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی