فرمانده سپاه فجر فارس خبر داد:

اختصاص تسهیلات بانکی به توسعه صنایع تبدیلی فارس

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
Share/Save/Bookmark
 
سردار غیاثی گفت: تسهیلات بانکی با هدف ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی به حوزه های تعریف شده نظیر مواد غذایی، بسته بندی، اِسانس گیری، فرآوری لبنیات با توجه به ظرفیت و پتانسیل هر شهرستان به کارآفرینان و جوانان دارای طرح و ایده ارائه خواهد شد.
 
به گزارش "حافظ نیوز"، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه خودسازی معنوی و تقویت روحیه خودباوری است، گفت: یکی از ثمرات مهم روزه ارتقا توان روحی و تقویت جسم انسان برای مقابله با سختی هاست.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه محرومیت زدایی و رونق بخشیدن به اقتصاد از ماموریت های اصلی سازمان بسیج سازندگی فارس در سال جاری است، گفت: بزودی تسهیلات بانکی با هدف ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی به حوزه های تعریف شده نظیر مواد غذایی، بسته بندی، اِسانس گیری، فرآوری لبنیات و ... با توجه به ظرفیت و پتانسیل هر شهرستان به کارآفرینان و جوانان دارای طرح و ایده ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در تهران، گفت: عوامل استکبار جهانی بدنبال موفقیت های بزرگ جبهه مقاومت اسلامی در منطقه و شکست های پِی در پِی گروه های تروریستی تکفیری در جنگ نیابتی، قصد داشتند با عملیات کور تروریستی در تهران به ملت ایران ضربه بزنند که در هر دو عملیات تروریستی به اهداف خود دست نیافتند و شکست خوردند. 

 سردار غیاثی با بیان اینکه نیروهای سپاه حفاظت مجلس با عکس العمل به موقع و ایثار جان خود مانع از ورود تروریست ها به  صحن خانه ملت شدند، خاطرنشان کرد: شکست تروریست ها در عملیات تروریستی تهران نه تنها آن ها را در دستیابی به اهدافشان ناکام گذاشت بلکه موجب اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر ملت ایران در مقابله با گروه های تروریستی تکفیری در منطقه غرب آسیا خواهد شد.

وی با بیان اینکه ردپای آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه که حامی استکبار جهانی هستند در حادثه تروریستی تهران مشهود است، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون فداکاری و از جان گذشتگی شهدای مدافع حرم اهل بیت(علیهم السلام) است.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه ملت ایران و نیروهای مسلح کشور در مسیر مقابله با جبهه کفر ثابت قدم هستند، گفت: عملیات کور تروریستی در تهران و آسیب رساندن به مردم عادی بار دیگر اوج جهالت و ناتوانی گروه های تروریستی را به جهانیان نشان داد.
کد مطلب: 17045
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی