جوانی که هم در فوتبال پدیده است هم اخلاق؛

اقدام «تمیزِ» فرهنگی-ورزشی یک سلبریتی

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۸
Share/Save/Bookmark
 
در این گزارش نگاهی به سبک زندگی و اخلاق‌مداری محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران انداخته‌ایم و به معرفی برخی از اقدامات ورزشی- فرهنگی وی پرداخته‌ایم و تصاویری از آنها را به نمایش گذاشته‌ایم.
 
به گزارش "حافظ نیوز"، برای خیلی از افراد تصور اینکه یک فوتبالیست در یکی از دو تیم مطرح پایتخت بازی کند و ناخودآگاه مورد حمایت میلیونی هواداران قرار گیرد و درگیر حواشی خاص تیم‌های سرخابی شود و در عین حال اخلاق‌مدار باشد و بتواند در چنین فضایی روحیه معنوی خود را حفظ کند بسیار دشوار باشد. محمد انصاری مدافع چپ‌پای تیم فوتبال پرسپولیس، که اتفاقا سابقه بازی و حتی قهرمانی در تیم رقیب را دارد، این روزها یکه‌تاز انجام فعالیت‌هایی است که بسیاری آن را در جو فوتبال کشورمان نشدنی می‌دانستند.
انصاری در حال حاضر یکی از بهترین و آماده‌ترین مدافعین فوتبال کشورمان است که پس از حضور کوتاهی در پرسپولیس، کی‌روش را متقاعد کرد تا وی را به تیم ملی دعوت کند. وی سال گذشته پیشنهاد بسیار باارزشی را از یکی از تیم‌های چینی دریافت کرد که البته آن را نپذیرفت. مدافع جوان پرسپولیس، به مساجد سرمی‌زند و با مردم و علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان مسجدی ارتباط برقرار می‌کند. صفحه اینستاگرامش به جای پر شدن از عکس‌های نمایشی و عکس‌های سلفی پر است از احادیث و معارف دینی.

صفحه اینستاگرام محمد انصاری
جالب است بدانید کاربران فضای مجازی و همبازیان محمد انصاری وی را با لقب «حاجی» خطاب می‌کنند و اخلاق‌مداری وی همیشه در بین کاربران فضای مجازی مورد تقدیر قرار گرفته و حتی هواداران استقلالی نیز، او را پرورش‌یافته مکتب استقلال می‌دانند و از اینکه این بازیکن روزی در تیم آنها بازی می‌کرده است ابراز خوشحالی می‌کنند.

بخشی از کامنت‌های کاربران در صفحه اینستاگرام محمد انصاری

بخشی از کامنت‌های کاربران در صفحه اینستاگرام محمد انصاری

حضور در مراسم افتتاحیه یک مجموعه ورزشی

حضور در مسجد و عکس یادگاری با کودکان
هر فردی که کمی اهل فوتبال نگاه کردن باشد و صفحه اینستاگرام محمد انصاری را دنبال کند می‌داند که او عاشق شهید ابراهیم هادی است و خودش می گوید سال 90 با خواندن کتاب «سلام بر ابراهیم»، با داش ابرام آشنا شده است و حالا آنقدر گرفتار مرام و معرف این شهید شده که دنبال تاسیس مدرسه فوتبالی افتاده که ورزش و اخلاق را در کنار هم داشته باشد. مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی با مدیریت محمد انصاری مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس عصر دیروز (سه‌شنبه سیزدهم تیرماه) در شهرک شهید محلاتی افتتاح شد. انصاری در این باره گفت: مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی این فرصت را به کودکان و نوجوانان می‌دهد که علاوه بر ورزش قهرمانی، به ورزش پهلوانی نیز بپردازند و چه الگویی بهتر از شهید هادی. امیدوارم بتوانیم راه او را ادامه دهیم و در مسیرش قدم برداریم.
در وضعیتی که گاها اخبار ناخوشایندی از مدارس فوتبال به گوش می‌رسد و جامعه را دل‌آزرده می‌کند، افتتاح مدرسه فوتبال با نام یک شهید سرافراز توسط محمد انصاری که با هدف پیوند هرچه بیشتر فوتبال و اخلاق افتتاح شده است، به جرات یک اقدام «آتش به اختیار» است که لازم است دستگاه‌های فرهنگی از این اقدام حمایت کنند.

در حاشیه افتتاح مدرسه فوتبال شهید هادی

در حاشیه افتتاح مدرسه فوتبال شهید هادی

در حاشیه افتتاح مدرسه فوتبال شهید هادی
کد مطلب: 17215
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی