به میزبانی حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس؛

هفته فرهنگی هنری اشراق آغاز شد

تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
هفته فرهنگی هنری اشراق با محوریت گرامیداشت هفته وحدت اسلامی در شیراز آغاز شد.
 
به گزارش "حافظ نیوزبا حضور مسوولان ادارات فرهنگی فارس، مسئولان فرهنگی حوزه‌های علمیه قم و فارس و هنرمندان حوزوی، هفته فرهنگی هنری اشراق با میزبانی حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس و همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و همچنین برخی از ارگان‌های فرهنگی و اداری فارس آغاز شد.
امروز و در پایان برنامه افتتاحیه، نمایشگاه آثار هنری طلاب هنرمند کشور گشایش یافت و از ساعاتی دیگر جلسه اکران و نقد یک اثر سینمایی برگزار می‌شود.
در روز دوم، شاهد نشست تخصصی فلسفه هنر دینی با حضور دو تن از استادان کشوری خواهیم بود، نشست سواد رسانه‌ای نیز از دیگر برنامه‌های این روز است و در کنار این برنامه‌ها اکران یک فیلم و نقد سینمای غرب گنجانده‌شده است.
 در برنامه‌های روز سوم نیز برنامه‌هایی چون نشست سواد رسانه‌ای، اکران و نقد فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم اشراق و کارگاه هنرهای تجسمی گنجانده‌شده است. در این روز و از ساعت 18 تا 20، همایش بزرگ شعر وحدت و مدافعان آفتاب در مجموعه سبز صدرا برگزار می‌شود.
در روز آخر از هفته اشراق نیز شاهد جلسه اکران و نقد فیلم‌های برگزیده جشنواره اشراق و آئین اختتامیه هستیم.
هفته فرهنگی هنری اشراق در شیراز از 11 تا 14 آذرماه باهدف تعامل هنرمندان کشور و شناسایی استعدادهای طلاب دینی فعال در عرصه‌های هنری برگزار می‌شود.
کد مطلب: 18320
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی