باشگاه فرهنگی ورزشی ووشو رنگ فیروزه شیراز اقتدار خود را دیکته کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
در این هفته باشگاه فرهنگی ورزشی ووشو رنگ فیروزه شیراز تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر فدراسیون ووشو توانست با به نمایش گزاردن بازی مقتدرانه وکادر فنی قوی خود با اقتدار در با ۱۲ امتياز و تفاضل به اضافه ۱۶ در رده دوم جدول قرار گیرد.
 
به گزارش "حافظ نیوزدر ليگ ووشوي جوانان،فدراسیون  ووشو ۹ تيم در دو گروه به صورت رفت و برگشت پيکار مي کنند تا تيم هاي راه يافته به مرحله نيمه نهايي مشخص شوند.
در گروه يک، باشگاه مقاومت، هيات اردبيل، سپاه سلمان و  لرستان حضور دارند و در گروه دو، پرشين طبرستان، هيات البرز، رنگ فيروزه شيراز، زرين بيز و هيات قزوين رقابت مي کنند.
در این هفته باشگاه فرهنگی ورزشی ووشو رنگ فیروزه شیراز تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر  فدراسیون ووشو توانست با به نمایش گزاردن بازی مقتدرانه وکادر فنی قوی خود با اقتدار در با ۱۲ امتياز و تفاضل به اضافه ۱۶ در رده دوم جدول قرار گیرد.
لازم به ذکر است تیم رنگ فیروزه شیراز ابتدا توانست با نتیجه ۱۳ بر صفر تیم هیات ووشو قزوین را درهم بکوبد وپس از آن در مقابل تیم هیات البرز به پیروزی ۸بر۵ برسد .
صحرانورد دبیر باشگاه ضمن تبریک این پیروزی غرور آفرین به تمام هم استانی هاافزود این باشگاه با سرمبیگری استاد زاهدی ،مربیگری اساتید دهداری ،ستاری ،علی بیگی ومدیر فنی تیم استاد قبادی وسرپرستی استاد زارعی وارد میدان مسابقات شد.
وی در پایان ضمن تشکر از دکتر همایون پور ریاست هیات ووشو استان و جناب آقای کامیاب مدیر کل محترم اداره ورزش وجوانان استان ،خواستار حمایت  بیشتر مسئولین استان از این تیم گردید تا این تیم  بتواند روند رو به صعود خود را حفظ نموده وباعث پیشرفت بیشتر ووشو استان گردد.
 
کد مطلب: 18338
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی