محمدی معاون انتظامی فارس اعلام کرد:

متعرضان به فعالیت کامیون‌ها در فارس دستگیر می شوند/ پليس قاطعانه امنيت تردد کامیون‌ها را تامین می‌کند

تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان تاکید کرد که پلیس امنیت تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه‌ی سنگین را در محورهای مختلف فارس تامین می‌کند.
 
نفت کش
به گزارش "حافظ نیوز" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس گفت: درپي دريافت گزارشي مبني بر سنگ پراني به سمت كاميون هاي عبوري در برخي از جاده هاي مواصلاتي استان، پليس فارس با واكنش سريع مخلان نظم و امنيت را دستگير كرد.

کاووس محمدی بيان كرد: چند نفر از اراذل و اوباش و اخلالگران نظم و امنيت در جاده ها كه در روزهاي گذشته براي رانندگان زحمتكش كاميون ها ايجاد مزاجمت كرده اند با برخورد قاطع پليس شناسايي، دستگير و روانه زندان شده اند.

این مقام انتظامی افزود: در اين خصوص پس از انجام كارهاي اطلاعاتي و فني، ماموران موفق شدند در يك عمليات پليسي، تعدادي از اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت را كه براي رانندگان كاميون هاي عبوري ايجاد مزاحمت مي كردند در مخفيگاهشان دستگير كنند.

محمدي با اشاره به اينكه امنيت تردد جاده اي براي كليه وسائط نقليه و به طور ويژه ناوگان سنگين جاده اي برقرار است، تصريح كرد: پليس با حساسيت و هوشياري با كوچكترين عوامل ناامني برخورد خواهد كرد.

معاون انتظامی فارس از رانندگان خواست در صورت هرگونه ايجاد مزاحمت در طول مسير جاده هاي مواصلاتي، مراتب را با اعلام شماره خودروهاي مزاحم و ساير اطلاعات اشخاص به پليس 110 و يا نيروهاي گشتي مستقر در جاده ها اعلام کنند.
کد مطلب: 19405
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی