داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان:

بیانیه سوییس اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا است

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
نایب‌رئیس کمیته فنی و امور زیربنایی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: بیانیه سوییس در واقع اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا است
 
به گزارش "حافظ نیوز" داریوش اسماعیلی صبح دیروز در مراسم کلنگ‌زنی سالن ورزشی روستای چاه‌انجیر از بخش کوهنجان سروستان که همراه با جشن بزرگ هم‌ولایتی در این روستا برگزار شد، اظهار داشت: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ما توانست در این مذاکرات به‌خوبی از اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی دفاع کند.

وی افزود: در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد که هم راکتور آب‌سنگین فعالیت کند و هم فعالیت غنی‌سازی باشد در حالی‌که در بیانیه لوزان این حق برای ملت ایران در نظر گرفته‌ شده است که امیدواریم با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و هوشیاری تیم مذاکره‌کننده این بیانیه به توافق منجر شود.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نمایندگان مجلس به‌عنوان منتخبان ملت این بیانیه را به‌عنوان یک دستاورد برای انقلاب اسلامی به‌حساب آورده و تا زمانی که خطوط قرمز ترسیم‌شده توسط مقام معظم رهبری رعایت شود، حمایت خود را از تیم مذاکره‌کننده اعلام می‌داریم.

اسماعیلی گفت: سالن ورزشی روستای چاه‌انجیر بزرگ‌ترین سالن ورزشی شهرستان سروستان است که با اعتباری که از ماده 180 برای این سالن در نظر گرفته‌شده به‌زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و با افتتاح این سالن گوشه‌ای از محرومیت این روستا و بخش کوهنجان کاسته می‌شود.

وی در ادامه به سفر ریاست جمهوری در روزهای آینده به شیراز اشاره کرد و گفت: امیدواریم در این سفر بتوانیم توافق نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و مسئولان این کلان‌شهر را به‌دست آوریم و طرح انتقال پساب شیراز به دشت سروستان را به تصویب برسانیم.

با حضور نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، فرماندار، امام‌جمعه، جمعی از مسئولان و مردم سروستان، کلنگ‌ سالن ورزشی روستای چاه‌انجیر از بخش کوهنجان این شهرستان به زمین زده شد
کد مطلب: 6167
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی