۱
 

احتمال به بهره برداری رسیدن جاده فراشبند فیروزآباد تا پایان امسال

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
مهندس رضائیان اظهار داشت: بدون احتساب مطالبات پیمانکار، در سال 1394 با اعتبارات ملی و استانی پیش بینی شده حداکثر تا پایان سال در صورت تخصیص اعتبارات پروژه را تحویل نماید.
 
به گزارش حافظ نیوز به نقل از نخل بیدار، فرماندار، نماینده و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فراشبند با سرپرست استانداری و معاون عمرانی استانداری فارس، مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر کل دفتر فنی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی استان، فرماندار فیروزآباد و پیمانکاران در دفتر مهندس رضائیان دیدار کردند.

در این دیدار مهندس سیاهپور مدیریت ساخت راه های استان، گزارشی از وضعیت جاده فراشبند- فیروزآباد، پیشرفت فیزیکی کار و مطالبات پیمانکاران ارائه نمود.

در ادامه نادر فریدونی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از ضرورت اتمام کار جاده پی گیری های صورت گرفته شده در تهران گزارشی ارائه نمود.

پیمانکار این پروژه نیز از ضرورت کارگاه و عدم تعطیلی آن سخن گفت و درخواست پرداخت بخشی از مطالبات را داشت.

محسن پورزارعی فرماندار فراشبند نیز بیان داشت: در سفر ریاست محترم جمهوری سه و نیم میلیارد تومان به جاده فراشبند از اعتبارات ملی اختصاص داده شده است و معادل همین مبلغ را مهندس کشاورزیان معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور دستور پرداخت داده اند.

در ادامه پورزارعی، از پی گیریهای صورت گرفته و دستور تهیه قیر از وزارت نفت و اختصاص پنجاه درصد از اعتبارات نفت و گاز از ماده صدو هشتاد به این پروژه مهم خبر داد.

در جمع بندی این دیدار مهندس رضائیان اظهار داشت: بدون احتساب مطالبات پیمانکار، در سال 1394 با اعتبارات ملی و استانی پیش بینی شده حداکثر تا پایان سال در صورت تخصیص اعتبارات پروژه را تحویل نماید.
کد مطلب: 8549
 


 
 
فرود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۲۳:۱۷:۲۱
سلام....ما دیگه از این جلسات صوری و بی فایده خسته شده ایم... مگر آسفالت 20 کیلومترجاده فراشبند به فیروزآباد این هم بگیر و ببند دارد؟؟؟؟؟؟ ما اندرخم یک کوچه ایم؟ این چه وضعشه؟؟؟ ظریف هم برای مسائل هسته ای اینقدر جلسه نگذاشت.....این مسخره بازی ها را جمع کنید....قریب به 10 سال است که می خواهند یه جاده کوتاهی درست کنند و هروز با یه صحبت جدید به تاخیر می افتد......این چه وضعیه.........متاسفیم!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
خبرنامه ایمیلی