اهدای 7 دستگاه اتومبیل ازسوی خیرین رمز تعامل بامردم است

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۹
Share/Save/Bookmark
 
مدیراداره آموزش و پرورش گراش گفت : اهدای 7 دستگاه اتومبیل ازسوی خیرین رمز تعامل بامردم است
به گزارش حافظ نیوز، ابراهیم مهروری مدیراداره آموزش وبرورش شهرستان گراش باعنوان این مطلب به خبرنگار ما درگراش اظهارکرد: اهدای هفت دستگاه خودرو به این اداره ازسوی نیکوکاران محلی مهمترین رمزتعامل با مردم شریف می باشد.

وی که پس از ده سال تصدی مدیریت این اداره درشرف بازنشتگی است، افزود: درسال 82 که تصدی شهرداری را کنار نهادم بخاطر عدم وجود پست خالی معاونت اجرایی این اداره را عهده دار و ازسال 83 مسئولیت مدیریت آموزش وپرورش به من واگذار و هرچند درسال 80 مشمول بازنشستگی جانبازان جنگ تحمیلی گردیدم لیک به اصرار دوستان و تمتع از مراحم مدیرکل وقت آموزش و پرورش استان و اعتماد مشارالیه موجب برآن شدکه بارسنگین امانت رابردوش کشیده و به لطف الهی رهین توفیق گردم.

مهروری با اعلام اینکه درحال حاضر شانزده طرح آموزشی وفرهنگی وورزشی که اکثریت آنهاخیرسازمی باشند دردست اجرا داریم. این امر رادرشهرستانهای استان کم نظیرتلقی کردواضافه نمود: اگرنبود الطاف خداوندی وتعامل بامردم و ادارات به چنین  مرزی از توفیق نائل نمی شدیم که امید است خدمات ناچیزم مرضی حضرت حق واقع شود.

وی دربخش دیگری با اشارت به اینکه من فرزندانقلاب هستم و جز درخط ولایت وانقلاب گامی برنداشته ام تصریح کرد: شاید عده ای براساس حقد و حسد و عدم آگاهی سخنانی مغایر با واقعیات بیان کنند لیک من هرگز اسیر توفانها و دستخوش موج سواری نشده و با تعامل کم نظیری که باخیرین داشته ام توفیق خدمتگذاری مطلوب حاصل و به جرات می توانم تاکید کنم که شهرستان گراش تا سه سال دیگربه فضای آموزشی نیازی تداشته و این درحالی است که بیش ازده واحد آموزشی را در اختیار سائر ادارات قرار که درآنها استقراردارند.

وی بوجود دوخانه معلم درگراش نیز اشاره و عنوان کرد: زمانی اگر میهمان اداری داشتیم فاقد مکان اقامت وی بودیم لیک با تعامل بانیک اندیشان امروز دارای بهترین و شکیل ترین خانه معلم می باشیم و اثرات این تعامل در گوشه گوشه مرکزشهرستان و بخش ها و روستاها مشهود است که امیدوارم آنانی که ازدور دستی برآتش دارند بیایند و این فعالیتهای مشهود رانظاره کنند.

مدیرآموزش وپرورش گراش با حساس تلقی نمودن آموزش وپرورش افزود: در زمان حضرت امام خمینی رحمت الله علیه. ایشان براهمیت و حساسیت آموزش وپرورش اشاراتی داشتند و امروز بنده بعنوان سربازانقلاب و ولایت مباهی هستم که تا این حد مورد اعتمادمردم و مسئولین بوده ام و امیدوارم بعدازمن، اولیا و دانش آموزان دراین اندیشه نباشند که ما دچارافت تحصیلی شده ایم بلکه واقعیت این است که برخی دانش آموزان به تحصیل کم توجهند و والدین محترم نیزبی تفاوت که صراحتا از والدین محترم انتظار دارم بامسئولین اداره و واحدهای آموزشی درارتباط تنگاتنگ باشند و فرزندان خودرا به تلاش مضاعف درتعلیم ترغیب نمایند که این امرجز با تعامل دوجانبه مدرسه و اولیا  مقدورنمی باشد.

مهروری دربخش دیگری اظهارداشت: درارتقاء گراش به شهرستان متحمل زحمات بسیارشده که اگر صندلی های فرودگاه مهرآباد زبان گشایند حقیقت تثبیت می گردد.

وی درخاتمه باعنوان اینکه تشریح فعالیت ده ساله نیازمند زمان بسیار می باشد ابرازامیدواری کرد: تعامل مردم شریف بامدیرآینده نیزتداوم داشته باشد.

این مسئول همچنین ازاخذ25 سند واحدهای آموزشی خبرداد و با تقدیر از همکاران و خانواده به الطاف الهی نیز تاکید وگفت: آن چه ماندگاراست آثارخدمات است ومردم باید دراین شرائط دشوار که تحت ناجوانمردانه ترین تحریم ها واقع شده ایم بعنوان بازوی دولت تدبیر و امید عمل کنند و از مساعی خود درامور خیر غافل نشوند.

شایان ذکراست که مهروری یکی ازمدیران فوق العاده موفق شهرستان بوده که نیروی جاذبه فوق العاده ای در تشویق خیرین به مدرسه سازی داشته است ودرحال حاضر یازده اداره درمدارس مستقرهستند که این امرمبین افزایش فضاهای آموزشی درگراش می باشد.                                                                                                                                 
                                                                                          خبرنگار:قاسم ایزدیان  
کد مطلب: 8692
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی