اعزام دانش‌آموزان ممتاز بخش افزر به اردوی بنیاد علوی

تاریخ انتشار : جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
مسئول نمایندگی آموزش‌ و پرورش بخش افزر قیروکارزین از اعزام 34 دانش‌آموز مقطع اول متوسطه مدارس این بخش به اردوی بنیاد علوی خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از قیروکارزین، علی معصومی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 34 نفر از دانش‌آموزان مقطع اول متوسطه مدارس بخش افزر فردا جمعه نهم مردادماه به اردوی بنیاد علوی واقع در اردوگاه امام خمینی (ره) در منطقه‌ لواسان تهران اعزام می‌شوند.

وی با بیان این‌که شرکت‌کنندگان در این اردوی یک‌هفته‌ای، از دانش‌آموزان ممتاز و کم‌برخوردار مقطع اول متوسطه مدارس بخش افزر هستند تصریح کرد: هدف از برگزاری این اردوی یک‌هفته‌ای، ایجاد بستری مناسب برای تمرین یک زندگی دسته‌جمعی، کسب تجربه، افزایش آگاهی عمومی و کمک به فرایند اجتماعی شدن است.

مسئول نمایندگی آموزش‌ و پرورش بخش افزر قیروکارزین ادامه داد: برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی ضمن غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان موجب می‌شود تا آن‌ها با زندگی اجتماعی و تعامل مطلوب با یکدیگر آشنا شوند.

این مقام مسئول بیان داشت: دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این اردو ضمن بهره‌گیری از امکانات تفریحی و رفاهی اردوگاه بنیاد علوی و شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی و پرورشی، از چند مکان مذهبی و تاریخی نیز بازدید خواهند داشت.

معصومی خاطرنشان کرد: اردوهای بنیاد علوی در ارتقاء سطح پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان بسیار مؤثر بوده و به‌ طور کلی، هدیه‌ای تفریحی، آموزشی و معنوی به دانش‌آموزان ممتاز مناطق محروم است.

وی در پایان از تلاش‌های فرماندار قیروکارزین، مدیریت آموزش‌ و پرورش، مدیریت کمیته امداد امام خمینی و رئیس اداره بهزیستی این شهرستان به خاطر حمایت‌ در برگزاری این اردو، تشکر و قدردانی کرد.
کد مطلب: 9229
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی