هیئت‌های مذهبی لامرد سامان‌دهی می‌شوند

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی لامرد گفت: در شهرستان لامرد بیش از ۲۵۰ هیئت مذهبی و بیش از ۱۴ خانه قرآنی فعالیت دارند که به زودی سامان‌دهی می‌شوند.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از لامرد، حجت‌الاسلام روح‌الله بلوری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه در شهرستان لامرد بیش از 250 هیئت مذهبی و بیش از 14 خانه قرآنی فعالیت دارند اظهار داشت: به زودی هیئت‌های مذهبی این شهرستان سامان‌دهی می‌شوند تا در تمام مراسم دینی و مذهبی فعالیت کنند.

وی افزود: اداره تبلیغات اسلامی دولتی نیست و تحت نظر و رهنمودهای مقام معظم رهبری اداره می‌شود و تمام افتخار ما این است که مرید مقام معظم رهبری هستیم و محبت نسبت به رهبری را با هیچ پست، سمت و منصبی عوض نمی‌کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لامرد خاطرنشان کرد: اصل ولایت فقیه اصل نظام و اسلام و انقلاب است و محبت نسبت به شخص مقام معظم رهبری در قلب ما جا دارد.

حجت‌الاسلام بلوری تصریح کرد: شهرستان لامرد داری پتانسیل‌های خوبی برای فعالیت در حوزه دین و مذهب است و باید از این پتانسیل‌ها استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک مجمع قرآن شهرستان لامرد و جامعه روحانیت لامرد راه‌اندازی می‌شود بیان کرد: رایزنی با خیران برای احیاء و بازسازی اماکن مذهبی، فرهنگی و تبلیغات در حوزه دین و مذهب انجام و از ظرفیت خیران در این امر استفاده می‌شود.
کد مطلب: 9547
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی