یکسال از افتتاح اورژانس شماره یک داراب گذشت؛ پایگاه همچنان بدون آب، گاز و تلفن!

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
در حالی یه هفته دولت سال ۱۳۹۴ نزدیک می شویم که پایگاه اورژانس شماره یک داراب که در هفته دولت سال گذشته افتتاح شد علی رغم وعده مسئولین اجرایی شهرستان هنوز فاقد آب، گاز و تلفن است.
 
به گزارش حافظ نیوز به نقل از «داراب نا»، هر چند پیگیری تصویب این پروژه مهم و حیاتی سال ها به درازا کشید اما از زمان شروع عملیات اجرایی تا افتتاح فقط ۵ ماه طی شد که اعتبار اعلام شده آن  ۱۵۰ میلیون تومان و از اعتبارات استانی دانشگاه علوم پزشکی بود.

اما حالا در سال ۹۴ در حالی به سالگرد یک سالگی ساختمان پایگاه شهری شماره یک داراب نزدیک می شویم که کارکنان آن بدون آب لوله کشی، گاز و تلفن روزگار می گذرانند و به مردم خدمات اورژانسی می دهند!

مسئولین اجرایی شهرستان در مراسم افتتاح این ساختمان در شهریور ماه سال ۹۳ در سخنرانی های خود بر حل مشکلات باقی مانده این ساختمان تاکید کردند اما ظاهرا بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار داراب نا تاکنون هیچ اقدام عملی برای نصب آب، گاز و تلفن این مجموعه امدادی انجام نشده است.

امید است با توجه به در پیش بودن هفته دولت، دستورات و اقدامات لازم توسط مقامات اجرایی و نظارتی شهرستان صادر و مشکلات باقی مانده این مرکز حل شود.
کد مطلب: 9887
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی