700پروژه مخابراتی در فارس در دست اجراست/100پروژه متعلق به مرودشت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس گفت:هم اینک 700 پروژه مخابراتی در این استان در دست اجراست که از این تعداد 100 پروژه آن به شهرستان مرودشت تعلق دارد.
 
به گزارش حافظ نیوز به نقل از ایرنا علی اصغر روزگار که برای بررسی مشکلات آنتن دهی تلفن های همراه اول به شهرستان مرودشت سفر کرده است درسخنرانی قبل ازخطبه های نمازجمعه این هفته مرودشت اظهارداشت:از100 پروژه مخابراتی که دراین شهرستان در حال اجراست، 75 پروزه آن برای رفع مشکلات آنتن دهی تلفن های همراه اول وثابت این منطقه است واین پروژه هاتایک ماه آینده افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد:در قالب این پروژه های مخابراتی ، برای خرید تجهیزات مناسب و نصب دکل های آنتن دهی در شهرستان مرودشت افزون بر 120 میلیاردل ریال هزینه شده است و این تجهیزات و دکل ها تا یک ماه آینده نصب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس در بخش دیگری از مطالب خود، بدون اشاره به رقم کاهش درآمد مخابرات این استان گفت:به سبب اجرای طرح هم کدسازی که سال 93 در استان فارس اجرا شد بیش از 30 درصد از درآمدهای شرکت مخابرات فارس کاهش یافت.

روزگار اظهار کرد:با توجه به این کاهش درآمد، شرکت مخابرات فارس از مردم این استان تقاضا دارد هر چه زودتر نسبت به پرداخت هزینه تلفن همراه و ثابت خود اقدام کنند تا این شرکت بتواند خدمات مطلوب تری به مشترکان ارائه دهد.

شهرستان مرودشت در فاصله 45 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.
کد مطلب: 9891
 


 
 
 
خبرنامه ایمیلی